Про нас

Розповідає власниця мережі манікюрних студій “Nail Caramel“

Мережа студій “Nail Caramel“ – були та залишаємося першими.

katerina

…Ми були перші у Львові, хто запропонував послуги манікюру у форматі студії. Тобто ти приходиш у красивий салон, де немає гудіння і шуму від перукарських приладів, а лише приємна атмосфера, посмішки і професійні майстри, котрі надають широкий спектр послуг по манікюру та педікюру.

Наші дівчата постійно проходять курси підвищення кваліфікації, та одразу опановують всі новинки галузі тому ми завжди на крок попереду. Послуги педикюру у нас надають подологи, які пройшли навчання в кращих навчальних центрах, це означає, що сама послуга є не лише косметичною, але й оздоровчою, якщо є проблеми з цього приводу.
З впевненістю можемо сказати, що до нас приходять не тільки за послугами, ми продукуємо позитивні емоції – привітний колектив, позитивна аура, “повний релакс” – напевно, саме це найбільше подобається нашому клієнту

Нова тенденція з якою ми на “ти” це корекція та фарбування брів. Адже у нас є своя команда візажистів, яка працює щоденно над створенням образу наших красунь. Усі види макіяжу від денного до весільного, лише якісною стійкою косметикою кращих світових брендів. Будь який образ неможливий без індивідуально підібраної форми брів.

Кожна студія має свою родзинку і всі вони різні, але попри те у нас є своя концепція закладу – фіолетовий і білий. Всі меблі які виготовляються на замовлення для максимальної зручності наших красунь… на Чехова, 30 також є своя родзинка – там двоповерхове приміщення, а ще є унікальна австрійська цегла яка залишилася оригінальною. В студії на Володимира Великого новий формат, це зручні крісла-трони для педикюру – завдяки яким Ви можете прийти з подругою та вдвох одержувати цю прекрасну послугу. Дівчата зазвичай залишають відгуки, що в нас вони почуваються справжніми королевами… Вже третій рік поспіль ми є офіціним нейл-майстром конкурсу “Міс Львів”. Цього року на сцені театру Опери та Балету ім.М.Заньковецької ми подарували одній із учасниць річний сертифікат на безкоштовне обслуговування. Безперечно діюча “Міс Львова” та попередні, обслуговуються лише у нас… спонсорували та підтримували такі конкурси як “Княгиня Львова” та “Міс та Містер ЛНУ”

Також надаємо картки постійних клієнтів, які дозволяють зекономити на процедурах на постійній основі. А ще -щодо першості – ми надаємо експрес послугу. Якщо жінка немає часу, щоб провести пів дня в студіі, ми зробимо все швидко та основне якісно, тобто відразу працюватимуть 3 майстра : манікюр, педикюр, корекція та фарбування брів – за 2 години! Спеціальні дивани та крісла, які ми виготовляємо на замовлення зроблять цей час ще й приємним. Цією послугою користуються як зайняті жінки, у котрих кожна хвилина на рахунку, молоді мами, котрі залишають дітей на бабусь та чоловіків, так і бізнес -леді.

З повагою,
Катерина Щепаняк